Pomoći ću EU da raskrinka Milov kriminal * Oboljeli od raka deset dana bez hemoterapije * Potpredsjedniku Opštine dali pomoć od 8,5 hiljada * Napad na poslanika za tužioca nije sporan * Nezakonita prodaja imovine * Reforme sa DPS-om ne donose promjene * Priština srušila pregovore sa Beogradom
  Izdanje: 08-03-2019

Donald Tusk, predsjednik Evropskog savjeta:
– Protesti su nešto normalno.

Policajac zaustavlja čovjeka:
- Čovječe, četvrti put te zaustavljam i govorim kako ti nešto curi iz auta.
- A ja tebi četvrti put ponavljam da je ovo cisterna za pranje ulica.

Zašto plavuša nosi kompjuter
u dom zdravlja?
Da ga vakciniše protiv virusa.

Sport - datum: 2019-03-07 SEDAM CRNOGORSKIH ATLETIČARA OSVOJILO OSAM MEDALJA NA DVORANSKOM BALKANSKOM PRVENSTVU ZA VETERANE U ISTANBULU
Koprivica do dva zlata uz rekorde
Na dvoranskom Balkanskom prvenstvu u atletici za veterane u Istanbulu nastupilo je sedam crnogorskih takmičara, koji su osvojili osam medalja. Najuspješniji je, sa dva zlata bio Dragoljub Koprivica, koji je ubjedljivo pobijedio u trkama na 1.500 i 3.000 metara sa rezultatima 4,29, odnosno 9,47 minuta, što su novi rekordi Balkanskih šampionata u kategoriji do 45 godina. Najviše odličja od crnogorskih takmičara osvojio je Lazar Sekulić – čak četiri, od kojih tri srebra i jednu bronzu. Srebrima se okitio u trkama na 400 m (1.19), 800 m (3.27) i 1500 m (6.16), dok je na 3.000 metara bio treći sa rezultatom 14.10 minuta. Srebrne medalje u Istanbulu osvojili su i Dejan Živković i Cica Stijepović u bacanju kugle. Snažni Živković je u kategoriji do 50 godina, iako povrijeđen kuglu bacio 12.49 metara, dok će debitantkinji Stijepović u istoj starosnoj kategoriji osvajanje srebrne medalje sigurno biti podsticaj za učešće i na drugim takmičenjima. Medalja je izmakla Veselinu Petrušiću, Crnogorcu sa najvećim brojem istrčanih maratona, koji se u trci na 3.000 metara morao zadovoljiti četvrtim mjestom sa rezultatom 10.40 minuta. Četvrto mjesto osvojio je i Velimir Ćorović u trci na 60 metara u kategoriji M-70, dok je na 200 bio peti, iako je u svojoj grupi bio drugi. U istoj starosnoj kategoriji Milan Vujičić je trku na 1.500 metara završio na četvrtom mjestu, dok je, zbog povrede lista odustao na 3.000 metara.T.B.